WZNOWIENIE ODWIEDZIN

Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem, od dnia 28.03.2022 r. przywrócone zostają odwiedziny w Oddziałach Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem oraz w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Pobikrach, a także porody rodzinne wg określonych zasad: osoby odwiedzające zgłaszają chęć odwiedzin w punkcie pielęgniarskim, zgodę na odwiedziny wydaje Ordynator/Koordynator/Lekarz/Pielęgniarka, czas trwania odwiedzin wynosi do 60 min, u jednego pacjenta może przebywać jedna osoba, odwiedziny na Oddziałach Szpitala oraz w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Pobikrach odbywają się zgodnie z regulaminami poszczególnych jednostek.

Należy pamiętać podczas odwiedzin pacjentów o przestrzeganiu zasad sanitarnych tj. : obowiązkowe jest stosowanie maseczki ochronnej, dezynfekcja rąk podczas przebywania na terenie całego Szpitala i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Zakazuje się wstępu na teren Szpitala osobom, u których występują objawy infekcji.