Endoprotezoplastyka

ENDOPROTEZOPLASTYKA

Pomimo trwającej pandemii COVID-19 oraz związanych z tym zaleceń epidemiologicznych dotyczących zasad udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, miło jest nam poinformować o ilości wykonanych świadczeń w zakresie endoprotezoplastyki w 2020 roku. Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem znalazł się na trzeciej pozycji wśród trzynastu świadczeniodawców w województwie podlaskim pod względem liczby pierwotnych całkowitych endoprotezoplastyk stawu biodrowego wykonanych w 2020 roku. Jednocześnie ogólna liczba wszystkich rodzajów endoprotezoplastyk stawu biodrowego wykonanych w 2020 roku plasuje szpital na 4 miejscu wśród szpitali w  województwie.

• 14 październik 2021 09:37