Punkt pobrań

Osoby objęte obowiązkową kwarantanną mają możliwość wykonania testu na obecność SARS-CoV-2 w 12 dniu jej trwania w punkcie pobrań DRIVE pod warunkiem posiadania własnego samochodu, którym mogą bezpiecznie przyjechać na miejsce pobrań, bez kontaktu z innymi osobami. Na miejsce pobrań nie wolno jechać rowerem, motocyklem, komunikacją miejską ani pieszo. Test jest bezpłatny, ale można go wykonać wyłącznie 12 dnia kwarantanny.

Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem zorganizował Punkt pobrań DRIVE w namiocie na terenie parkingu Szpitala, przed SOR, oznakowanym jako PUNKT POBRAŃ DRIVE. Materiał biologiczny od osób zgłaszających się do punktu będzie pobierany we wszystkie dni tygodnia, w godzinach 15:00-17:00, tylko po wcześniejszym umówieniu pobrania. Datę i godzinę pobrania materiału należy ustalić pod numerem telefonu 602 382 054.

ZASADY I GODZINY WAŻNE DO 30.10.2021. BIEŻĄCE INFORMACJE NA POCZĄTKU AKTUALNOŚCI.

Każda osoba zgłaszająca się na badanie powinna posiadać przy sobie dowód osobisty oraz stosować się do poleceń personelu i postępować zgodnie z wytycznymi.

INFORMACJE DLA OSÓB ZGŁASZAJĄCYCH SIĘ SAMOCHODEM DO PUNKTU DRIVE:

1. Przyjedź o umówionej godzinie.
  2. Wjedź na teren szpitala od ul. Szpitalnej 5.
  3. Skieruj się do punktu pobrań, zgodnie z oznakowaniem „PUNKT POBRAŃ DRIVE”.
  4. Zatrzymaj samochód przy namiocie – Punkcie Pobrań, oznaczonym tabliczką PUNKT POBRAŃ DRIVE.
  5. Zgaś silnik i poczekaj, aż podejdzie do Ciebie personel medyczny.

NIE WYSIADAJ Z SAMOCHODU!!

1. Przygotuj dowód tożsamości.
  2. Uważnie słuchaj poleceń personelu i postępuj zgodnie z wytycznymi.
  3. Po wykonaniu diagnostyki opuść teren szpitala.