INFORMUJEMY!

Dyrekcja Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem uprzejmie informuje, że obecnie wszystkie Oddziały, jak również Poradnie Specjalistyczne tutejszego Szpitala funkcjonują bez zakłóceń, w pełnym zakresie, mimo iż ostatni wzrost zakażeń w regionie spowodował przejściowe trudności w pracy Szpitala.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa Naszym pacjentom, jak również personelowi. Ponadto zgodnie ze strategią Ministerstwa Zdrowia, wszyscy pacjenci, którzy tego wymagają są poddawani testom oraz kierowani na tzw. ścieżkę zakaźną realizowaną w sieci jednostek zajmujących się leczeniem chorób zakaźnych.

Dbajmy wszyscy o nasze wspólne bezpieczeństwo!!!

Pamiętając, że istotnym czynnikiem w zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusa jest odpowiedzialność społeczna przypominamy o DDM!

Dezynfekcja -  Dystans - Maseczki

Dziękujemy Wszystkim za wparcie oraz wyrozumiałość

Dyrekcja oraz  Pracownicy Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem

• 5 październik 2020 15:40