PODZIĘKOWANIA OD WOJEWODY PODLASKIEGO

Dnia 28 marca 2022 roku Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski złożył podziękowania Dyrekcji oraz Pracownikom Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem za zaangażowanie i wysiłek włożony w zadania związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa epidemii SARS-CoV-2.

Pandemia odcisnęła piętno we wszystkich aspektach społecznych, zarówno pod względem zdrowia, organizacji życia, jak również pracy. W niezwykle wyraźny sposób uświadomiła nam, że nie wolno zapomnieć o tym, jak cenne, a z drugiej strony, jak kruche jest ludzkie życie. Czas pandemii był czasem próby dla nas wszystkich – pacjentów, personelu medycznego, ale i obywateli. Niemal z dnia na dzień musieliśmy podjąć olbrzymi trud przygotowania placówek na walkę z koronawirusem.

• 5 kwiecień 2022 09:21