OBOWIĄZEK STOSOWANIA MASECZEK NA TERENIE SZPITALA I ZOL

Szanowni Pacjenci i odwiedzający!

Jeżeli wybieracie się na wizytę w Poradni lub do kogoś, kto jest właśnie leczony w naszym Szpitalu nie zapomnijcie o jednorazowych maseczkach ochronnych zakrywających nos i usta! W związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19 oraz inne infekcje dróg oddechowych, chcąc chronić pacjentów leczonych w Szpitalu, wprowadzony został obowiązek noszenia maseczek. Powinny być one noszone przez cały czas pobytu na terenie Szpitala (w przestrzeni zamkniętej).

Przypominamy również odwiedzającym, aby dezynfekowali ręce niezwłocznie po wejściu do Szpitala i do sali chorych, w której przebywa pacjent, a także przed wyjściem ze szpitala.

Poniżej Zarządzenie Dyrektora Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem z dnia 08.12.2023 r. w sprawie wprowadzenia obowiązku stosowania masek jednorazowego użytku na terenie Szpitala i ZOL.

• 8 grudzień 2023 15:09