4. MIEJSCE W POLSCE ODDZIAŁU CHIRURGII

Oddział Chirurgiczny Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem od kilku lat stanowi wiodący w kraju ośrodek leczenia raka tarczycy. Każdego roku przeprowadza się tutaj ponad 100 radykalnych operacji tarczycy, co plasuje jednostkę w czołówce polskich szpitali. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że według danych za 2021 rok udostępnionych przez NFZ w raporcie dotyczącym chirurgicznego leczenia nowotworów, prezentującym porównanie placówek pod kątem wskaźników dotyczących leczenia zabiegowego w trzynastu grupach nowotworów, Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem został sklasyfikowany na 4. miejscu w Polsce wśród wszystkich szpitali. Jedynie „Giganci Polskiej Onkologii”, Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach, Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny w Warszawie oraz Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie zostali ocenieni lepiej od Nas. W oddziale leczeni są pacjenci z całego kraju, co świadczy o jego wysokiej renomie i ponad regionalnym zasięgu. Oddział jest wyposażony w nowoczesną specjalistyczną aparaturę, wykorzystywaną do zapewnienia najwyższych standardów leczenia przez doświadczony zespół chirurgów, którym kieruje dr med. Jarosław Szymczuk. Satysfakcja i zadowolenie chorych z Naszej opieki i leczenia w połączeniu z wyróżnieniem w raporcie NFZ są powodem do niewątpliwego ukontentowania, ale także impulsem do dalszego rozwoju.