UROCZYSTE OTWARCIE LABORATORIUM

Uroczyste otwarcie Laboratorium i Wejścia głównego

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w dniu 11.10.2021 miało miejsce uroczyste poświęcenie oraz otwarcie wyremontowanego Medycznego laboratorium diagnostycznego oraz wejścia głównego po trwającej kilka miesięcy modernizacji. Pomimo obecnej pandemii COVID-19 nieustannie mierzymy się z jednocześnie trwającym generalnym remontem Szpitala, dlatego tym bardziej cieszy nas fakt oddania do użytku kolejnych pomieszczeń po metamorfozie. W uroczystym otwarciu i poświęceniu wyremontowanych pomieszczeń udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, m.in. Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski, Starosta Powiatu Wysokomazowieckiego Bogdan Zieliński, Wice Starosta Powiatu Wysokomazowieckiego Waldemar Kikolski oraz będący członkami Rady Społecznej Szpitala Wójtowie i Burmistrzowie z terenu powiatu wysokomazowieckiego.

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne, w strukturze którego funkcjonuje Laboratorium Mikrobiologiczne i Pracownia Serologii Transfuzjologicznej, znajduję się obecnie w nowo wyremontowanych pomieszczeniach w Budynku B Szpitala. Jednocześnie wymienione działy i pracownie laboratorium, znajdujące się do tej pory w dwóch różnych budynkach, obecnie zyskały wspólną przestrzeń, co znacznie ułatwi komunikację oraz logistykę przyjęć pacjentów. Laboratorium zostało wzbogacone o nową poczekalnię dla pacjentów.

Wejście główne pozyskało nowoczesny wygląd, wyremontowano schody, została wymieniona nawierzchnia zarówno zewnętrzna jak i wewnętrzna, a otoczenie zostało wzbogacone o rośliny oraz oświetlenie dekoracyjne.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

• 12 październik 2021 16:14