Św. Łukasz - Patron Służby Zdrowia

W dniu 18.10.2021 roku o godzinie 14:00 w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się Msza Święta z okazji święta liturgicznego św. Łukasza Ewangelisty – patrona lekarzy i całej Służby Zdrowia, którą celebrował Kapelan Szpitala ks. Andrzej Chilicki.

W dniu św. Łukasza patrona pracowników Służby Zdrowia w sposób szczególny powinniśmy pamiętać o osobach, które, na co dzień pomagają chorym Pacjentom, a mianowicie: lekarzach, pielęgniarkach, położnych, ratownikach medycznych, opiekunach medycznych, rehabilitantach, farmaceutach, laborantach, technikach radiologii, salowych, kuchenkowych oraz pracownikach administracji Szpitala i obsługi technicznej.

Z okazji Święta Patrona Służby Zdrowia, Dyrekcja Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem pragnie podziękować wszystkim pracownikom Szpitala za profesjonalizm w opiece nad chorym, życzliwość, cierpliwość i wyrozumiałość okazywaną każdego dnia w stosunku do naszych Pacjentów.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości, ciepła rodzinnego i spełnienia marzeń oraz nieustannej pasji i realizacji powołania, którym jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.

Dyrektor Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem

Bożena Grotowicz