OTWARCIE PORADNI I PUNKTU POBRAŃ W CIECHANOWCU

OTWARCIE PORADNI REHABILITACJI,
PORADNI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ I PUNKTU POBRAŃ
W CIECHANOWCU

W dniu 10 marca 2022 r. poświęcono i przekazano do użytku nowo przygotowane pomieszczenia na potrzeby Poradni Rehabilitacji, Poradni Położniczo-Ginekologicznej i Punktu Pobrań, funkcjonujące jako cześć Struktury Organizacyjnej Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. W uroczystym otwarciu i poświęceniu wyremontowanych pomieszczeń udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, m.in. Starosta Powiatu Wysokomazowieckiego Bogdan Zieliński, Przewodniczący Rady Powiatu Dorota Łapiak oraz Radni Powiatu, Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki, Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Łukasz Godlewski oraz Pracownicy Szpitala.

Dotychczas Poradnie i Punkt Pobrań mieściły się w budynku Zakładu Opiekuńczo Leczniczego. Inwestycja została sfinansowana ze środków własnych Szpitala. Wyremontowane pomieszczenia Poradni i Punktu Pobrań poprawią jakość i standard świadczonych usług medycznych zarówno dla mieszkańców Miasta i Gminy Ciechanowiec, jak i całego Powiatu Wysokomazowieckiego.