OTWARCIE ODDZIAŁU CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ ORAZ PRACOWNI RTG

W dniu 13.12.2021 odbyło się uroczyste otwarcie oraz poświęcenie wyremontowanego Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej oraz Pracowni RTG. Jest to kolejny etap kilkuletniej inwestycji związanej z modernizacją Szpitala. W uroczystym otwarciu i poświęceniu wyremontowanych pomieszczeń udział wzięli przedstawiciele władz rządowych oraz samorządowych, m.in. Senator Jacek Bogucki, Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski, Starosta Powiatu Wysokomazowieckiego Bogdan Zieliński, będący członkami Rady Społecznej Szpitala Wójtowie i Burmistrzowie z terenu powiatu wysokomazowieckiego oraz Pracownicy Szpitala.

Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej jest od lat jednym z filarów działalności tutejszego Szpitala. Zapewnia wysokospecjalistyczne usługi z zakresu ortopedii i traumatologii oraz jest jednostką, gdzie rezydenci pod okiem doświadczonej kadry mogą uzyskać specjalizację. Dzięki modernizacji pomieszczeń Oddziału i poprawie warunków, do korzyści płynących z opieki przez profesjonalną kadrę medyczną dołącza wyższy komfort pobytu pacjenta.

Pracownia RTG stanowi nieodłączny element podczas kompleksowej opieki nad pacjentem. Zmodernizowane pomieszczenie pracowni oraz najnowocześniejszy sprzęt w jaki została wyposażona jest kolejnym krokiem do zwiększenia jakości usług medycznych w naszym Szpitalu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

• 14 grudzień 2021 10:30