Wznowienie realizacji programu „Wydłużenia aktywności zawodowej mieszkańców Podlasia oraz wzrost wykrywalności raka jelita grubego poprzez zwiększenie liczby osób objętych badaniami kolonoskopowymi”

Informuję, iż od dnia 25 kwietnia 2022 roku wznawiamy realizację programu „Wydłużenia aktywności zawodowej mieszkańców Podlasia oraz wzrost wykrywalności raka jelita grubego poprzez zwiększenie liczby osób objętych badaniami kolonoskopowymi”.

Programem objęte zostaną:

• osoby w wieku 50-65 lat, niezależnie od wywiadu rodzinnego,
  • osoby w wieku 40-49 lat, które mają krewnego pierwszego stopnia, u którego rozpoznano raka jelita grubego
  •  osoby w wieku 25-49 lat z rodziny z zespołem Lyncha.

Do projektu kwalifikujemy osoby, które nie miały tego badania w ciągu 10 ostatnich lat.

Konsultacje z lekarzami: chirurgiem i anestezjologiem będą odbywały się w każdy poniedziałek, począwszy do dnia 25 kwietnia 2022 roku, o g. 13.00 w Poradni Chirurgii Ogólnej Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem (poziom 0).

Informujemy, iż badania kolonoskopii będą wykonywane ze znieczuleniem.

Zachęcamy do zapisu na badanie:

tel.: 515 649 109,  (86) 477-54-15,

e-mail: kolonoskopia@szpitalwysmaz.pl