SZPITAL OGÓLNY OTRZYMAŁ WYRÓŻNIENIE

W dniu 29.06.2021 Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał wyróżnienie w akcji zorganizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z Powiatowymi Urzędami Pracy województwa podlaskiego pt. „Krajowy Fundusz Szkoleniowy – inwestycją w rozwój kompetencji", której celem było wyróżnienie pracodawców z województwa podlaskiego aktywnie korzystających ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w powiatach na podniesienie kompetencji zawodowych swoich pracowników.

Dyrekcja Szpitala, dołoży wszelkich starań, aby w dalszym ciągu kontynuować politykę szkoleniową, która stawia na rozwój zawodowy i podnoszenie kompetencji zatrudnionych w Szpitalu pracowników, co w konsekwencji przełoży się, na jakość opieki i rozwój usług świadczonych w naszym Szpitalu.