Światowy Dzień Chorego 2019 rok

W lutym 2019 roku z okazji Światowego Dnia Chorego Oddział Pediatryczny Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny odwiedzili członkowie Szkolnego Koła Caritas działającego przy Miejskim Zespole Szkół w Wysokiem Mazowieckiem.

Wszyscy Pacjenci bez względu na wiek otrzymali mnóstwo prezentów w postaci książek, zabawek oraz przyborów szkolnych, które sprawiły im wiele radości i zadowolenia oraz przyczyniły się do tego, że chociaż przez chwilę mogli zapomnieć o chorobie.

Dyrekcja Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem wraz z pracownikami Oddziału Pediatrycznego serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w akcję uczniom, nauczycielom oraz ludziom dobrej woli za pamięć o naszych „Małych Pacjentach”.