Życzenia z okazji święta Pracowników Służby Zdrowia

18 października obchodzone jest święto liturgiczne św. Łukasza Ewangelisty – patrona lekarzy i całej Służby Zdrowia.

W dniu św. Łukasza patrona pracowników Służby Zdrowia w sposób szczególny powinniśmy pamiętać o osobach, które, na co dzień pomagają chorym Pacjentom, a mianowicie: lekarzach, pielęgniarkach, położnych, ratownikach medycznych, opiekunach medycznych, rehabilitantach, farmaceutach, laborantach, technikach radiologii, salowych, kuchenkowych oraz pracownikach administracji Szpitala i obsługi technicznej.

Z okazji Święta Patrona Służby Zdrowia, Dyrekcja Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem składa wyrazy uznania i wdzięczności wszystkim pracownikom Szpitala, za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości, ciepła rodzinnego i spełnienia marzeń oraz nieustannej pasji i realizacji powołania, którym jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.

Niech Ci, których każdego dnia spotykacie na swojej drodze, odwdzieczą się życzliwością i serdecznością.

• 18 październik 2022 10:25