Porozumienie w zakresie kształcenia zawodowego pielęgniarek

W dniu 22 sierpnia 2022 roku w Starostwie Powiatowym w Wysokiem Mazowieckiem zostało zawarte Porozumienie dotyczące współpracy w zakresie kształcenia zawodowego pielęgniarek na potrzeby Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem pomiędzy Powiatem Wysokomazowieckim Reprezentowanym przez Bogdana Zielińskiego - Starostę Wysokomazowieckiego, a Szpitalem Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem reprezentowanym przez Bożenę Grotowicz  - Dyrektora Szpitala, a Wyższą Szkołą Agrobiznesu w Łomży             (od 01.10.2022 r. Międzynarodową Akademią Nauk Stosowanych w Łomży) reprezentowaną przez                     prof. nadzw. dr hab. Romana Englera - Rektora WSA, w obecności Pielęgniarki Naczelnej Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem Anny Wądołkowskiej i Dziekana ds. nauk społecznych, medycznych i nauk o zdrowiu Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży dr inż. Piotra Ponichtery.

Wspólne działania mają na celu poprawę  warunków kadrowych wysokomazowieckiego Szpitala, promowanie zawodu pielęgniarki pośród społeczności powiatu wysokomazowieckiego oraz pomoc przyszłym adeptom studiów medycznych.

• 23 sierpień 2022 10:07