Mikołajki na Oddziale Pediatrycznym z uczniami ZSZ w Wysokiem Mazowieckiem

W dniu 04.12.2023 r.  na Oddziale Pediatrycznym naszego Szpitala personel oraz mali pacjenci gościli pomocników Mikołaja a byli to uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem. Wizyta ta związana była ze zbliżającymi się mikołajkami. Dzieci zostały obdarowane  podarunkami, ale także uśmiechem i życzeniami. Bardzo mali, jak i trochę starsi pacjenci, ciepło reagowali na gości rodem z Laponii i otrzymane prezenty. Życzymy im szybkiego powrotu do pełni zdrowia oraz Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia wraz z Mikołajem, Mikołajkami i Pracownikami naszego Szpitala.

Dziękujemy za ten wspaniały dzień i upominki Dyrektorowi, nauczycielom oraz uczniom wraz z rodzicami Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w tę akcję.

• 4 grudzień 2023 12:27